Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 2.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 2.0
The Virtual BrideRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.5
JackpotRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 4.5