Movies
Ratings
349
Green BookRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0