Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Nagoya Yuki Saishuu Ressha Season 6Rated ★ 2.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 0.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0