Movies
Ratings
116
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 0.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5