Series
Ratings
37
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5