Movies
Ratings
262
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5
BigbugRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Game NightRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 4.5