Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5