Movies
Ratings
342
Groundhog DayRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5