Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
PandorumRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5
In the Name of the King: A Dungeon Siege TaleRated ★ 4.0
The Scorpion King: Rise of a WarriorRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 4.5
Bruce Lee in the Green HornetRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 4.0