Movies
Ratings
101
GravityRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5