Series
Ratings
85
The Snow QueenRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 2.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
LastRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0