Series
Ratings
158
Attack on TitanRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0