Movies
Ratings
155
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Oppressed MajorityRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0