Titles you rated
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Last SongRated ★ 4.0
Prisoners of the SunRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Center StageRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0