Series
Ratings
363
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.5- H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- 메이드 형사Rated ★ 3.0
- Kiina: Fuka no Hanzai SosakanRated ★ 2.5
Clinic on the SeaRated ★ 3.5- ATARURated ★ 4.0
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 3.0
Fugoh KeijiRated ★ 3.5- 원한 해결사무소Rated ★ 4.0
- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- Attention PleaseRated ★ 4.0
- 魔王Rated ★ 3.5
- 정의의 아군Rated ★ 3.5