Series
Ratings
66
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
BerlinRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Jupiter's LegacyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 4.5