Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0