Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0