Series
Ratings
21
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5