Titles you rated
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0