Titles you rated
RV: Resurrected VictimsRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 1.5
SisterRated ★ 1.5
CJ7Rated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 1.5
No EscapeRated ★ 2.5