Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The SurpriseRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0