Series
Ratings
103
School 2013Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
Gold TowerRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0