Series
Ratings
147
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0