Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 0.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0