Movies
Ratings
120
NeighborsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0