Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
SteveRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5