Series
Ratings
46 DoctorsRated ★ 3.0 DoctorsRated ★ 3.0
 GleeRated ★ 4.5 GleeRated ★ 4.5
 You're BeautifulRated ★ 4.0 You're BeautifulRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5 How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 How to Get Away with MurderRated ★ 5.0 How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
 Liar GameRated ★ 4.0 Liar GameRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0
 Cheese in the TrapRated ★ 4.0 Cheese in the TrapRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0