Movies
Ratings
138
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0