Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5