Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0