Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0