Titles you rated
TwelveRated ★ 2.0
Lucifer Season 6Rated ★ 3.0
Lucifer Season 5Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0