Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5