Movies
Ratings
23
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0