Series
Ratings
114
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0