Movies
Ratings
203
I Am LegendRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5