Movies
Ratings
284
The MercilessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0