Titles you rated
Volcano HighRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0