Movies
Ratings
361
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0