Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.0
The BeguiledRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
Young Adult MattersRated ★ 1.5