Series
Ratings
104
The TyrantRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5