Movies
Ratings
390
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 2.0
ExitRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0