Movies
Ratings
56
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0