Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5