Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0