Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 0.5