Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 4.5- Cross GameRated ★ 4.5
- 크로스 게임 part3Rated ★ 5.0
- 크 로스 게임 part2Rated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
FestivalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0