Movies
Ratings
116
The OutlawsRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0