Titles you rated
MoanaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0